Будемо їздити?

Багато вже написано про роботу громадського транспорту міста під час карантину. Ситуація у нас не найгірша: впроваджено перепустки на проїзд громадським транспортом на тролейбусних та автобусних маршрутах міста у години пік. З’явився й новий маршрут – №8, який курсує до медзакладів на вулицях Жадова, Попова, обласної лікарні, дитячої обласної лікарні, онкодиспансеру. Деякі маршрути змінили напрямки руху (тролейбус №1).

Проте останнім часом людей у місті побільшало – усі чекають послаблення карантину, стомилися від довгого сидіння вдома. А транспорт не може взяти більше посажирів, ніж місць у салоні. До того ж не завжди справно працюють електронні табло, часто створюються довгі черги – до 20 або й більше чоловік. Якщо людина чекає транспорт не на кінцевій зупинці, а десь посеред маршруту, то ймовірність сісти у тролейбус або автобус невелика. Люди нервують, обурюються. А тим більше, коли на вулиці дощ…

З 11 травня розпочнеться етап пом'якшення жорстких карантинних обмежень. Тож, поновлять діяльність перевізники-маршрутники. Про це йшлося під час засідання постійної депутатської комісії з питань ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Кропивницькому, що відбулася 8 травня.

– Міська рада сподівається, що усі перевізники з 12 травня почнуть працювати на своїх маршрутах, – зазначив заступник міського голови, голова комісії Олександр Мосін.

Звісно, залишається масочний режим, слід дотримуватсь санітарних норм. І нікуди не зникла умова – у салоні кількість пасажирів має не перевищувати кількості місць для сидіння. Чи згодяться на це перевізники, адже це для них не завжди вигідно?

Як відомо, скоро в місті з’являться нові автобуси, які курсуватимуть на проблемних маршрутах. Сподіваємося, що це допоможе вирішити транспортні проблеми міста. Будемо їздити? Та найголовніше – залишатися здоровими!

Ольга Кизименко


Надрукувати   E-mail