Чи передасть Євген Бахмач храм ПЦУ?

Це питання, яке цікавить багатьох мешканців Кропивницького, поставив у ФБ Юрій Митрофаненко:

«Минулого тижня з'явилася інформація про інтерв'ю Євгена Бахмача – відомого кропивницького підприємця, одному з російських видань, у якому він назвав ЗАЕС (Запорізьку атомну електричну станцію), з 2022 захоплену рашистами, спадщиною та гордістю СРСР, яка в майбутньому працюватиме з користю для двох держав!

Євген Бахмач спростував цю інформацію, зазначивши, що жодних інтерв'ю жодному рашистському ЗМІ він не давав! Також Євген Бахмач підкреслив, що він вважає себе патріотм України, а працівники підприємства "Радій", яке він очолює, є патріотично налаштованими та відданими Україні!

Під впливом цієї заяви Євгена Бахмача в мене та інших кропивничан виникає питання: чому храм в місті Кропивницькому, біля пам'ятника Янголу-охоронцю, власником якого є Євген Бахмач, і досі є храмом російської православної церкви московського патріархату?! Коли Євген Бахмач, як дієвий патріот України, яким він себе позиціонує, передасть храм ПЦУ (Православній Церкві України), визнаної Вселенським патріархатом, від якого українці отримали християнство ще 988 р. за князя Володимира. Подібний прецедент у Кропивницькому був. Нагадую, Андрій Райкович передав храм на Миколаївці ПЦУ!

Очікуємо подібного рішення від Євгена Бахмача, як почесного громадянина міста та справжнього патріота України!!!»

Ми звернулися до пана Євгена з проханням прокоментувати це звернення та відповісти на поставлені запитання. Поки що відповідь від нього не надійшла. Сподіваємось, що пан Євген таки висловить публічно свою позицію.


Надрукувати   E-mail