Чи стане режисер прем’єри нашим головним?

У день міста і в день відкриття традиційного фестивалю «Вересневі самоцвіти», які цього року вирішено об’єднати, нас чекає прем’єра. Це – вистава «Ціна життя» за п‘єсою Карела Чапека «Мати».

Як відомо, у листопаді минулого року наш головний режисер театру Євген Курман виграв конкурс і став головним режисером Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру. Хто ж підготував прем’єру? На сцені нашого обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького дебютує як режисер актор кіно, викладач Національного університету імені Карпенка-Карого Сергій Курчев.

Хто він? Молодий актор кіно, сценарист, викладач кафедри акторського мистецтва та режисури драми в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого (завідувач кафедри народний артист України Богдан Бенюк). А ще – музикант (скрипаль), поет і композитор. Знімавася також у російських серіалах («Доктор Вєра», «Старший следователь»), ясна річ, до широкомасштабного вторгнення. На сцені професійного театру як режисер ставить виставу вперше.

Сергій Курчев, очевидно, амбітна людина, бо крім власне творчості, заснував благодійний фонд «Талановитий Світ» і два роки тому організувала Всеукраїнський дистанційний конкурс авторської прози та поезії «ЯwriteR».

Чи зможе він претендувати на посаду головного режисера нашого театру? Цілком, тим більше, якщо прем’єра стане успішною і матиме позитивний розголос, що організувати неважко. Звісно, для цього ще треба перемогти у конкурсі і розбити клінч відомих акторів Євгена Скрипника і Олексія Дорошева, які вже претендували на лідерство у нашому театрі.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail