Формується добровольчий стрілецький батальйон

Цей тиждень у другому стрілецькому батальйоні добровольчих сил оборони Кіровоградскької області присвячений заняттям із надання первинної домедичної допомоги.

В обласному центрі триває набір до 2го СТРІЛЕЦЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ ДОБРОВОЛЬЧОГО ФОРМУВАННЯ КРОПИВНИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ №3 – Добровольчих сил оборони Кіровоградської області.

Хто може долучитись та як?

Метою добровольчого формування є підготовка місцевого населення до оборони міста Кропивницького та області (якщо виникне така необхідність) Долучитись може будь-яка повнолітня особа. Вікових обмежень немає, приєднатись можуть і пенсіонери.

Пенсійний вік не є обмеженням для вступу. Охочі приєднатись мають надати ксерокопії паспорту, військово-облікового документа (або приписного) і якщо паспорт у вигляді ID картки, додатку до нього.

Участь у добровольчих силах оборони області передбачає постійне навчання та підготовку. На цей час людину не відриватимуть від основної роботи. Заняття відбуватимуться двічі на тиждень, переважно у вихідні. Навчатимемо усім необхідним навичкам військової справи, практиктичні заняття на полігоні, напрямків буде багато.

Долучаються пенсіонери МВС, пенсіонери ЗСУ та СБУ. Йдуть досвідчені люди, тобто команда буде дуже сильна. Долучаються також місцеві підприємці, аграрії, фермери, бо кожен розуміє свою відповідальність.

Все залежить від нас, адже тільки об’єднавшись ми зможемо досягти перемоги.

ПРИЙОМ ЗАЯВ НА ВСТУП:
З ПОНЕДІЛКА по П’ЯТНИЦЮ – З 8:00 до 17:00
ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ, ПЛОЩА ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 1
КАБІНЕТ №59
Деталі за телефоном +380996150444, та у ТЕЛЕГРАМ каналі! https://t.me/+4x4anvsSsMhkM2Zi


Надрукувати   E-mail