Гена змужнів і б’є ворога!

Щодня молимося за воїнів, які на передовій відстоюють нашу свободу і Україну. З особливою теплотою згадуємо рідних, друзів та колег. Нині там – у лавах ЗСУ ударна частина нашої кропивницької, і до того небагатої на чоловіцтво, журналістики – Гена Рибченков, Андрій Лисенко, Ігор В’юн, Ігор Крушеницький. Днями колега Олексій Гора розповів на ФБ про свій волонтерський візит на передову:

«Їздив у гості до старого друга, який став братом. До нашого захисника, Геннадія Анатолійовича Рибченкова. Але – по порядку. Одна гарна людина організувала збір коштів на машину для нашого друга Геннадія. Звуть цю людину Герман Геннадійович Рибченков. Машину знайшли аж в Італії, протягом місяця збирали кошти, везли в Україну, ремонтували. І нарешті KIA Sorrento був повністю готовий до подорожі на схід. З Черкас машина прибула до Кропивницького, але ж їхати порожняком неправильно.

Наталя Кравченко завантажила найсмачніші кавуни, запашні помідори та смачнющі пиріжки (про малосольні огірочки промовчу!). Тетяна Сила та її славетна команда передали енергетичні пакуночки, футболки та маскувальну сітку для машини. Благодійний фонд ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНЦІВ (https://www.facebook.com/bfSaveUkrainians) забезпечив хлопців енергетичними батончиками, та різними продуктами довгого зберігання, які дуже потрібні там, де не можна готувати їжу. Головний редактор України– Центр Юхим Мармер передав акумулятори для радіостанцій та інші корисні речі. Друзі та знайомі передали ще багато потрібних речей, гарних побажань та теплих слів.

Ну, а мені залишилося тільки привезти машину з усіма цими речами до адресата.

Сказати, що хлопці задоволені – нічого не сказати!!! За їхнім дорученням передаю усім слова величезної подяки. І розуміння того, що про них не забули, і вони – потрібні!»


Надрукувати   E-mail