Господь не має інших рук, крім наших

Вже десять років (з 2014-го) працюють для фронту жінки з Карлівки (колись с.Крупське) Кропивницького району. Плетуть сітки, печуть, варять, тушкують і передають на передову. У кожної власне господарство, робота, діти. Чоловік або син (буває, що і один, і другий) на фронті. Тож жінкам хочеться зробити їм і їхнім побратимам приємне.

Швидко готують смачненькі вареники, пиріжки, голубці, рогалики, олів’є, шубу й іншу смакоту. Необхідні продукти приносять з дому або купують у складчину та за кошти небайдужих громадян. А влітку і восени радують військових овочами, фруктами прямо з городу: маринують, квасять і передають на фронт. Керує процесом громадська діячка, вчителька карлівської школи Наталія Мокряк, піклується про те, щоб усе необхідне було під рукою.

– Інколи хлопці просять допомогти із інструментами для роботи: молотками, сокирами тощо. А одного разу треба було обладнати їм кухню, бо переїжджали на інші позиції. Тож дівчата приносили з дому каструлі, сковорідки, чайники, казанки… Якщо потрібно, то складаємося на паяки газові, свічки, одноразовий посуд, засоби гігієни, – розповідає вона.

Доправляють усе до адресатів водії – Сергій Чучупака і Микола Смирнов. Вони возять на фронт інші необхідні речі й довантажують бусик смаколиками від карлівських дівчат.

Ольга Кизименко


Надрукувати   E-mail