Імунітет від ілюзій не менш важливий, ніж від вірусів

Тема цьогорічного Форуму – «Імунітет до ілюзій». Ми переживаємо період нових викликів та трансформацій. 2020 рік все драматично змінив. Громадянське суспільство не може лишатися поза цими процесами, у своїй бульбашці та ілюзіях, що світ повернеться і буде як раніше. Ми запрошуємо формувати імунітет до нових викликів та змін, імунітет, який допоможе зміцнитися та бути стійким в нових реаліях.

Форум розвитку громадянського суспільства – це місце зустрічі громадських активістів, благодійників, волонтерів, представників бізнес-компаній та донорських організацій, очільників держави та представників органів місцевого самоврядування.

Усі трансляції заходу відбуватимуться на одній платформі https://forum.ednannia.ua

Громадянське суспільство – це двигун демократичних перетворень в країні. Організації громадянського суспільства можуть виконувати різні функції: просувати реформи і захищати ліси, організовувати фестивалі і розробляти нормативні акти, збирати кошти для хворих та проводити спортивні змагання, допомагати армії та захищати права людини…

Як при цьому зберегти свою унікальність, не відійти від цінностей, побудувати команду? Що спільного між спортивними змаганнями і правами людини?

Саме це вам розкаже виконавча директорка ГО «Територія успіху» Інга Дудник.

 

Альтернативна школа і громадський сектор – спільного більше, ніж хотілося б. Історія про те, чому "революційна ситуація" в освіті так і не призводить до революцій. КрОКуємо із Зоєю Лебідь.

 

За незвичною назвою – звично добрі справи. Керівниця проєкту поділиться, чому виникла ідея просвітницького проєкту "Баба Єлька" і як вони своєю роботою замінюють роботу офіційних державних органів. Важливість комунікаційної складової в подібних проєктах, цільова аудиторія та медіа інструменти в їхній роботі. І насамкінець Інна Тільнова розкаже чому ж КОЖЕН має стати бабою Єлькою.

Потреби безпеки наступні за фізіологічними. Безпека — це відсутність загроз насущним інтересам людини: її життю, здоров'ю і добробуту. Безпекові ідеї – варті поширення! Як створити спільноту амбасадорів безпеки та гуртувати громаду навколо ідеї безпеки дорожнього руху? За відповідями до Ірина Ткаченкоє

 

Вагітність – це не хвороба, декретна відпустка – не втрачений для саморозвитку жінки час!. Саме під цим гаслом, понад два роки тому в Новоукраїнській ОТГ було створено МАМ-центр – простір для ефективної комунікації, обміну досвідом, навчання, реалізації ініціатив активних жінок Новоукраїнської ОТГ.

Майданчик, функціонування якого дає можливість кожній бути успішною, мобільною, конкурентоспроможною, самодостатньою жінкою і мамою! Про це розповість Ольга Чайковська.

Та ще багато цікавих тем і спікерів! І обов’язково – ваша небайдужість!


Надрукувати   E-mail