Хочеш чуда – твори його сам!

Боже, як хочеться чуда! Особливо напередодні Різв’яних та новорічних свят. Хочеться тепла, любові, приємних дрібничок і змін, чи хоча б надії на позитивні зміни. Та тут відразу пригадується фраза: у Бога немає інших рук, крім твоїх.

Впевнена: у ці дні здійснюється багато чудес. Хтось допоміг сусідові, хтось відвідав стареньких і зігрів їх теплом любові й нехитрих подарунків, хтось здійснив мрію дитини. А хтось, як повідомляє Вікторія Талашкевич, зібрав п‘ятнадцять кілограмів кави та чаю для медиків.

– Ми запрошували всіх бажаючих приносити або чай, або каву до трьох зручних місць у Кропивницькому, щоб у свято передати все медикам, – розповідає ініатор акції Володимир Кравчук. Всього зібрали близько 15 кілограмів чаю та кави у різних пачках. На багатьох – теплі написи і побажання: «Тримайтеся!», «Дякуємо!», «Хай береже вас Бог!».

Від себе Володя під час передачі зібраного у обласній лікарні, додав тортик для тих, хто працював всю ніч, або тільки прийшов на зміну.

Особливо активно долучилися до акції мецентка Людмила Шубіна, котра придбала для лікарні кавомашину, а також авторка місцевого бренду кави «CROPcoffee» Ганна Цехмістер, вона сама принесла 5 кілограмів власноруч змеленої кави. Варто згадати і про миттєвий відгук на заклик зібрати чай та каву, який проявив увесь колективу нашого театру корифеїв!

– Лікарня і у вихідні, і у будні працює цілодобово, – розповідає головна лікарка Лариса Андреєва. – Зараз у закладі лікуються чимало пацієнтів з діагнозом covid-19, а опікуються ними під дві сотні лікарів та іншого медичного персоналу. Чай, кава, вітамінні напої, котрі принесли мешканці міста медикам, будуть зігрівати їх, нагадуючи про доброту і щирість інших.

Приємно вразила розповідь у ФБ Максима Сінченка: «…Я розмістив пост про липу, яка росла біля вітрини магазину «Країна мрій» та безслідно зникла. Наступного ж дня до мене звернулась власниця магазину та запевнила, що не має жодного стосунку до знесення цього дерева. Ірина повідомила, що жодним чином не схвалює знесення, адже вона за власної ініціативи озеленює прилеглу територію. Також вона має намір розібратись, хто звертався за дозволом про знесення.

Але найголовніше, Ірина пообіцяла навесні висадити два дерева біля свого магазину. Одне – на місці знесеного (з боку бульвару Студентського), а інше – на місці всохлого (з боку вулиці Великої Перспективної).

Я впевнений, що висадка дерев – це хороший вчинок для соціально відповідального бізнесу, а особливо для магазину дитячих товарів. Цим вчинком «Країна мрій» підтвердить, що вони – кращі».

Це тільки маленька крапля у великому масиві добрих справ, на яких, власне, й тримається світ. Хочеш чуда – твори його сам!


Надрукувати   E-mail