Климентина і Глорія-Сандра передають привіт Люциферу

Серед ваших знайомих багато людей, які змінили своє ім’я чи прізвище? Я, наприклад, знаю тільки одну таку жінку – Валентину Тупчій. Кілька років тому вона стала Валентиною Розмай. Правда, носії таких питомо українських прізвищ, як Куйбіда, Свинопляс, Кабацюра, Непийпиво часом теж комплексують, вважаючи їх неблагозвучними. А як на мене – навпаки – вони дуже колоритні і неповторні.

Дослідники підрахували, що жінки майже вдвічі частіше змінюють свої імена. І тут не йдеться про зміну прізвищ при державній реєстрації шлюбу.

Міністерство юстиції повідомляє, що за дев’ять місяців цього року змінили ім’я 5 866 жінок та 2 839 чоловіків. І відчутна тенденція до зниження – якщо кілька років тому випадків зміни імен чи прізвищ було більше 20 тисяч, то минулого року тільки близько 16.

Загалом ця процедура нескладна і дуже дешева. Якщо виповнилось 16, при бажанні можна подати заяву у відділ державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання. 5 гривень 10 когпійок – і через три місяці маєте нове ім’я. Не сподобається, можна повторити, тільки цього разу це вже коштуватиме 51 гривню. Теж не Бог зна які гроші.

Не вийде це зробити, якщо проти вас триває кримінальне провадження або ви перебуваєте під адміністративним наглядом, маєте непогашену судимість чи знаходитесь у розшуку.

Ось кілька цікавих прикладів зміни імен: Єлизветета – стала Климентина; Людмила – стала Кая; Іван – став Йонас; Ганна – стала Анабелла; Андрій – став Владій; Наталя – стала Адіті; Лариса – стала Глорія-Сандра. І навіть Люцифер – став Джек. Ну, у випадку Люцифера це ще зрозуміти можна.Але імена, які дають нам батьки, несуть велике родове енергетичне навантаження і, змінюючи їх, ми ніби рвемо одвічні родові корені, змінюємо свою долю. Добре, якщо на краще, а як на гірше?..

За матеріалами ЗМІ


Надрукувати   E-mail