Коли не зневажають твою любов і бажання піклуватися про природу

Часом у магазинах трапляються випадки, про які не хочеться згадувати – коли занадто дико і грубо реагують на твою багаторазову торбинку. Після одного такого випадку на минулому тижні залишився дуже неприємний осад, аж до того, що не знала, як підібрати слова, аби тебе почули! Аби зрозуміли біль і переживання (певно, як і більшості однодумців!) через вічно розкидане сміття, пластикові пакети під ногами, непотріб на узбіччі доріг, на деревах, у річках !!!

І ось я зайшла на ринку «Черьомушки» до магазину MegaAP (купити своїй киці Ельзі корм), зайшла в не дуже гармонійному настрої і даю свій пластиковий пакет із зіп-застібкою, яким користуюся вже досить давно, купуючи корм. І тут продавець (пізніше дізналася, що його ім'я Іван) з таким захватом і добром в очах заговорив, як прекрасно, що я прийшла зі своїм пакетом, яка я молодець і як він намагається людям пояснювати, що коли купуєте корм в одноразовому пакеті, то не набирайте зайвих, адже планета і так вже задихається від сміття...

Я ледь не розплакалася, бо саме в цей момент, ці слова і таке ставлення були дуже мені потрібні, аби не боятися бути собою, аби стати сильнішою!

І коли цей продавець сказав, аби я пояснювала своїм знайомим, щоб вони приходили до нього, і він буде безкоштовно давати їм ці пакети на зіп-защіпках, тільки щоб вони також ходили, як і я зі своєю тарою... то вирішила, що я напишу про нього! Бо як же не написати, що є такі люди!

Тож, я бажаю кожному знайти свого продавця чи магазин, у якому вам буде комфортно і в який хочеться повертатися! Отож, так, можете вважати це за рекламу! Бо я рекомендую ходити туди, де ваша любов і бажання піклуватися про природу будуть поважати і підтримувати!!!

Любити природу просто, варто тільки почати!

Світлана Стельмашенко


Надрукувати   E-mail