Коронавірус атакує…

Наша область певний час була нібито досить безпечною зоною: хворих налічувалось одиниці. Багато хто пов’язував таке затишшя з відсутністю тестів на цей проклятий корорнавірус. І, очевидно, це було небезпідставно.

Бо тільки з’явилися надійні тести і почали перевіряти контактуючих, цифри відразу поповзли вгору. Тільки за попередню добу – майже два десятки нових хворих. З’явилися ще тривожніші факти: у нашій області зафіксовано першу смерть від цієї новітньої хвороби. Літню жінку лікували від пневмонії.

Дуже сумно те, що хворих виявлено і серед медичних працівників, які знаходяться на передньому краї боротьби із цією заразою і робота яких надзвичайно важлива для всіх нас. Більшість із виявлених 13-ти – працівники обласного госпіталю для ветеранів, там тепер особливий режим роботи.

Уряд, як відомо, умови карантину зробив набагато жорсткішими. Багато хто, незважаючи на тривожні тенденції, не згоджується з цим. Народний депутат (фракція «Європейська солідарність») Олексій Гончаренко розповсюдив відео, де заявляє, що подав до суду з вимогою скасувати умови карнатину, які суперечать Конституції і діючим законам.

За деякими прогнозами збільшення кількості хворих триватиме, як мінімум, до 20-их чисел квітня, інші вважають – мало не до середини літа.

Як би там не було, але, очевидно, жорстких правил карантину треба дотримуватись. І, ясна річ, сподіватись на краще!


Надрукувати   E-mail