Любов долає хвороби і відстані

Дивлячись на весільне фото цих гарних молодих людей, ніхто й не подумав би, що вони обоє від дня свого народження борються за власне життя і щастя.

Народилися і виросли вони не тільки в різних містах, а й у різних країнах. Катруся з Кропивницького, а Дмитро з Синжери, що під Кишиневом у Молдові. Познайомилися у соціальній мережі. З того часу вже минуло чотири роки. Спочатку листуватися, спілкувалися по скайпу. А через два роки Дмитро приїхав до майбутньої нареченої у наш степовий край. Далі було багато зустрічей, розмов, листування. Молоді люди зрозуміли, що кохають один одного. Нещодавно, 27 червня, на День молоді, вони об’єднали свої долі.

На перший погляд, звичайна історія, у якій нічого особливого. Ні для кого не новина, що за допомогою інтернету з’єднуються людські серця. Незвичайним в цій історії є те, що ці двоє молодят протягом усього життя борються зі страшною хворобою, що обмежує їхні рухи та прикувала до інвалідного візка. Це дитячий церебральний параліч.

Ольга Маслюк, бабуся Катрі, розповідає.

– Дівчинка виросла на моїх руках. Її мати, моя донька, розійшлася з чоловіком, тож змушена була скрізь встигати, щоб заробляти необхідні кошти, адже вони потрібні були на лікування Катрусі. Возили її в Євпаторію, Трускавець, інші курортні міста. А додому приходили вчителі з першої школи, що на Кущівці, проводили уроки з загальноосвітніх предметів. У дитинстві Катя захоплювалася літературою, зокрема поезією, намагалася сама писати вірші. І як уся молодь, висла у комп’ютері. Ми були раді, коли у неї з’явився справжній друг – Дмитро. Їхні стосунки поступово ставали міцнішими та надійнішими. Звістку про одруження сприйняли з великою радістю. Адже вважаємо, що кожна людина має право на особисте щастя. За кілька місяців до цього дня рідні Дмитра приїхали і забрали онучку до Молдови… Хотіла разом з чоловіком поїхати на весілля. Але, як відомо, кордони перекриті через карантин і нас не пропустили прикордонники. Дуже шкода, що я не змогла бути поряд з нею у цей день.

Очевидно, у житті Каті і Дмитра будуть багато перешкод і проблем. Але любов має здолати все!

Ольга Кизименко


Надрукувати   E-mail