Місто оживає…

Карантин попустило. Місто оживає. Відвідувачі бібліотек – люди інтелігентні. Тож бійок у чергах на абонемент не виявлено! 

У "Скоріні" літній майданчик нормально так заповнений. Веселі зграї молоді летять туди, як з голодного краю. Молодь першою руйнує заборони і карантини.

Усі селфляться на фоні ресторанів. Бідний Інстаграм. Меню святкове – посткарантинне і з домішками екзистенції "ну, нарешті".

У "Вареничній" мали відкрити літній майданчик на вечір. А в обід просто продали мені кілограм заморожених вареників із сиром і зеленню.

У Prima літній майданчик ще тільки драяли. Терли старанно, бо якийсь суворий дядько все то контролював. Щасливий, що нарешті можна вилізти з тієї дупи, яка поглинула ресторанний бізнес. Хоча хто зна, коли вони з неї вилізуть. Бібліотекам легше))

Людей на вулиці тьма. Але машин ще мало. Мабуть, через вихідний. Тож такі перелякані, як я, можуть переходити дорогу навіть у тих місцях, де нема світлофора.

На спортивних майданчиках купа дітей. А от бомжі біля смітниць соціальної дистанції не дотримуються. Сидять укупочці і з олімпійською швидкістю кидаться на щойно викинутий пакет зі сміттям... Наче я там щодня червону ікру викидаю. По ходу, у них карантину не було.

Зустріла знайомих, яких не бачила років десять. Як і їхнього собаку. От на кому позначився карантин! Той пес більше схожий на барабан і, здається, от-от вибухне. Не знаю, нащо так загодовувати собаку? Може, з радості, що закінчилася епоха бідності?

Люди вже бігають з кавою. Хоча не розумію, на чорта вона в таку спеку? Інша справа – мохіто.

А ще в нашій родині зранку свято. У брата народилася донька Софійка. Буде колись розказувати, як народилася в карантин. А ще казатиме колись онукам: "Ой, дітки, коли я народилася, президентом був клоун". А ті такі: "О, ща бабка знов буде брєд нести, як СБУ очолював квартальщик, а в РНБО радником був КВНщик. Ти шо так гнать! Мам, дай їй ліки". 

Але до того ще далеко. Тож хай росте здорова і успішна.

Погода офігенна!

.... місто оживає

Ольга Кирилюк


Надрукувати   E-mail