Медики мають легку форму, вони на самоізоляції

Тривожить збільшення хворих на короновірус, але ще більше – зростання інфікованих серед медиків. Адже саме на них ми покладаємось у першу чергу, коли вічуваємо наступ хвороби. Більшість із тих, хто має позитивний результат на навітню хворобу серед медичниєх працівників – із обласного госпіталю для ветеранів. Із чим це пов’язано і яка ситуція зараз – коментує головний лікар госпіталюГеннадій Сябренко:

– Медики підхоплюють цей вірус не лише у Кропивницькому. Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Київ – там кількість хворих серед медичного персоналу перевалила за пів сотні.

У госпіталі багато пацієнтів похилого віку, чимало з них мали пневмонії, отож, коли з’явились тести і ми усіх працівників протестували, отримали такий результат. Хочу наголосити: ми нічого не приховували, нікого не відправляли у відпустки чи за власний рахунок. На щастя абсолютна більшість, хто отримав позитивний результат на коронавірус, мають легку форму і перебувають удома, на самоізоляції. Тепер перенвіряють котактуючих.

На жаль, кількість заражених ще, як мінімум, тиждень-два буде зростати.

Наш госпіталь не належить до опорних лікувальних закладів у боротьбі з вірусом, тож ми мали і маємо лише звичайні засоби захисту – маски, рукавички, шапочки, халати. Спеціальних костюмів у достатній кількості у нас немає.


Надрукувати   E-mail