Мертвий крокодил або Не фотографуйтеся з мавпами

У Кирилівці Запорізької області на березі моря знайшли тіло мертвого крокодила. Це одне з тих місць, куди часто їздять відпочивати і мешканці нашого краю.

Місцеві правоохоронці у коментарі "Укрінформу" повідомили, що до них ніхто не звертався щодо загибелі рептилії. Зоозахисники певні, що крокодила експлуатували для фотопослуг під час курортного сезону, а потім викинули. Про інцидент розповіла команда гуманістичного руху за права тварин UAnimals на своїй сторінці у соцмережі. За їх словами, раніше на цьому курорті туристам пропонували зробити фото саме з такою твариною. А для людей, які займаються подібним бізнесом, тварини – це розхідний матеріал. 

Зважаючи на події, в UAnimlas закликали Верховну Раду схвалити законопроєкт 2351 (Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу).

Зоозахисники закликають відмовитися від фотографування з тваринами чи будь-яких інших пляжних розваг з ними. Адже тварини, які «працюють» в таких умовах, фактично піддаються тортурам: у спеку вони не мають доступу до води, їх нормально не годують, утримують у гаражах чи підвалах, щоб вони вели себе спокійно часом навіть накачують алкоголем чи наркотиками.


Надрукувати   E-mail