Ми можемо стати духовним та інтелектуальним центром Європи

Коли лунає ворожа цинічна брехня, що УкРАїну створив єврей лєнін, то хіба можна просто сидіти і мовчати? Коли ти розумієш, що твоїй історії понад 30 тисяч років і що предки, котрі жили на цій землі, заклали в тобі такий могутній генетичний код, були настільки розвиненими вже тоді, то виникає бажання запитати, чому ж ми не знаємо цього всього?

Тоді розумієш: щоб знати, треба, щоб хтось розповів.

Трипільська цивілізація починалася 7,5 тисяч років тому та існувала понад три з половиною тисячі років, займаючи майже всю територію України!

Якось Пабло Пікассо сказав: «Митець, який не знає, що таке Трипільська культура, не може вважати себе митцем».

Саме на території України уперше з'явилося сільське господарство і промисловість. Уперше приручили коня, корову й інших тварин. Уперше винайшли колесо й воза, і це для людства мало більше значення, ніж вся ядерна фізика. Зорали першу ріллю і посадили злаки, городину й сади. Випекли рукотворне сонце – пшеничну паляницю.

Причому не з дикої пшениці, а з культурної, яка була виведена в результаті складної селекційної роботи, коли злучили в гармонійну сув'язь корисні хромосоми кількох диких форм.

Уперше на планеті розпочалося дво-, триповерхове містобудування, зведено храми, обсерваторію, магістральні траси, піраміди українських степів – скіфські могили, циклопічні фортифікаційні споруди (Змієві вали – задовго до Китайської стіни).

Була витворена дивовижно багата трипільська мова, що налічувала 20 тисяч слів. Перша писемність і перша поезія, різні види мистецтва.

Зродилась незбагненно досконала наука й інженерна техніка. Тут з'явилася перша космогонія, астрономія, математика, медицина, агрономія, релігія, магія і т.д.

Тут точно обраховано радіус Землі, орбіти планет, з точністю 0,9 сек. – тривалість місяця і 0,4 сек. –тривалість сонячного року і т. ін. Трипільські астрономи досконало знали зоряну карту неба і його закономірності, виходячи із закону періодичності небесних явищ і руху небесних світил. Космогонія древніх базувалася на тривалих спостереженнях за зірками й планетами. Примітивні обсерваторії були ледь не в кожному селищі – як правило, при храмах. Мислителі Трипілля впритул універсально підійшли до закону явищ природи періодичності, зокрема на основі поміченого ними на базі поширеного явища семикратного повторення різних феноменів – семиелементної характеристики зодіакальних рушень, семибарвної палітри музичних нот і т.д.

Трипільці першими створили магію чисел, кабалу, астрологію. (О. Губко "Українська цивілізація")

Трипільська цивілізація – це краще що є у світі! І це краще що є у нас! Світова цивілізація починалася тут, на українських землях, і створили її наші пращури.

Український народ повинен знати, що з таким історичним родовим корінням він – велика нація. За нами стоїть велична Трипільська цивілізація, ми є прямими нащадками того народу, який породив всі індоєвропейські народи, що пішли і в Європу, і в Азію.

У нашому генетичному коді – наймогутніший потенціал і реальна сила, щоб перемогти росію, розправити крила, стати господарями на своїй землі і духовним та інтелектуальним центром Європи.

Ми тут жили ще до часів потопу.
Наш корінь у земну вростає вісь.
І перше, ніж учити нас, Європо,
На себе ліпше збоку подивись.
Ти нас озвала хутором пихато.
Облиш: твій посміх нам не допече,
Бо ми тоді вже побілили Хату,
Як ти іще не вийшла із печер.

Це рядки з вірша Бориса Олійника.

Вселенські Символи і Знаки Перемоги УкРАїни


Надрукувати   E-mail