Молодь хоче в Європу

«У ці травневі дні Україна відзначає День Європи, як символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ – невід’ємна частина європейської цивілізації». Так відкрила фестиваль «Європейське майбутнє України. Крокуємо разом» директорка обласного центру дитячої та юнацької творчості» Ганна Суркова.

Тривав він, ясна річ, у інтернет-просторі. Протягом чотирьох фестивальних днів участь у заходах взяли 23 команди та окремі учасники, загалом – понад 500 дітей. Для оцінювання фестивальних робіт (постерів, колажів, світлин та інших форм подачі) було залучено широке коло експертів та членів журі.

Святкове відкриття фестивалю, активна участь в інтернет-конференції «Європейське майбутнє України», віртуальна мандрівка країнами Європи, онлайн євро-квест, конкурси малюнків, фотоколажів та світлин, онлайн-зустрічі – все це «Єврофест 2020»! На думку учасників він був наповнений змістовними подіями, неймовірними емоціями та хвилюючою атмосферою, пройшов, як завжди, урочисто і яскраво.

Любомир Романов


Надрукувати   E-mail