Наближається час появи на світ нового українського етносу

Україна – це геосоціальна істота, жива душа, яка розвивається на цій землі протягом 30 тисяч років і на початку кожного сонячного циклу народжує свою дитину: новий український етнос.

Погортайте сторінки історії і самостійно в цьому переконайтесь. Попередній український етнос називався козаками. Ще раніше були руси з державою Русь Київська — наймогутнішою і найкультурнішою державою Європи. Перед ними були анти (богатирі) з Антським союзом. Перед цим — сармати з Великою Сарматією. Сколоти (сонячні) з Великою Скупією (скупченням, союзом). Кіммери-самари (сонячні воїни, самураї). Арії-ярії (сонячні, ярі, життєспроможні).

З 2012 року почався Новий СОНЯЧНИЙ планетарний цикл, який називається Великим Світотворчим колом. Його Провідник – Україна, країна сонячного світла і духовних енергій.

Справжня мета війни, у якій ми перебуваємо, полягає у швидкому формуванні нової української нації – носія передового світогляду та передової соціальної організації. Місія України бути Духовним і Інтелектуальним Наставником нової епохи.

Отже, війна припиниться тоді, коли процес творення української нації стане незворотним. З цього випливає, що ключ до завершення війни – в руках самих українців.

Світоглядна та організаційна трансформація України – це те, що ніхто за нас не зробить. Це виключно наше завдання. Жодна зовнішня допомога не зупинить війну, якщо ми самі не здійснимо те, що нам призначено. Ми самі повинні створити Новий світ. У Бога немає інших будівельників, як ми самі.

З початком українсько-російської війни в 2014 році Україна перетворилася на планетарне місце, в якому відбувається найстрімкіший духовний розвиток у світі.

Отже, наближається час появи на світ нового українського етносу, в якому домінуватимуть вільні творчі люди, згуртовані в сильну неповторну і непереможну націю, Духовний і Інтелектуальний центр Європи.

Ірина Оельченко (ОМ-І-РА)


Надрукувати   E-mail