Наш Ігор Крутий допоміг гідно поховати антиукраїнця Шатунова

Лідер та соліст радянської групи «Ласковий май» Юрій Шатунов, який помер 23 червня, після початку повномасштабного вторгнення Росії планував записатися добровольцем на Добнас та воювати проти України. Про це розповів директор музиканта Аркадій Кудряшов.

Українська піарниця Ганна Салата також стверджує, що з 2014 року музикант відмовлявся виступати перед українцями. Про це їй на умовах анонімності розповів організатор концертів, який працював з Шатуновим. «Починаючи з 2014 року, щоразу, коли йому дзвонили з запитом на приватний виступ у Європі, дізнавшись, що замовники з України, він незмінно відмовлявся. І казав, що він не збирається співати перед людьми, які не шанують велику Росію».

Незважаючи на шалену популярність, артист не удостоївся від «вєлікой России» звання народного чи заслуженого, тож місце на престижному цвинтарі для нього безплатно не надали. За таке місце треба було заплатити майже чотири мільйони рублів. Нащ земляк Ігор Крутий заплатив частину цієї суми і прислав на похорон розкішний вінок.

Сподіваємось, таку повагу у нашого земляка викликали не антиукраїнська позитція Шатунова, а його минулі мистецькі надбання.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail