Наш інформаційний простір – під загрозою?

Рівно тиждень минає від нашого попереднього повідомлення про становище сайту «Кропивницький час-тайм», де ми вас запитували: «Варто продовжувати?»

Не можу сказати, що ми отримали якусь дуже потужну підтримку. У різній формі відгукнулись десь три-чотири десятки людей. Радує підтримка колег. Марія Лебідь: «ВАТРО ПРОДОВЖУВАТИ!!!!» Оксана Чиканчи: «Сподіваємося, інвестори знайдуться. Сайт дуже вдалий, контент мудрий. Треба вижити». Броніслав Куманський: «Шкода. Тим більше, що Time вигідно відрізняється від аналогічних видань в області і набирає обертів. Я особисто порадити нічого не можу, оскільки у цій справі абсолютний профі (від слова профан), але висловлюю моральну підтримку і сподіваюся, що все вирішиться». Лариса Саліманович: «Якась сумна вийшла у сайту річниця. Звісно, страшенно хотілося б, аби сайт жив, бо він справді дуже класний. Але якщо не знайдеш спонсора, то на голому ентузіазмі ризикуєш вигоріти дощенту». Відгукнувся і Ігор Волков: «Не завжди погоджуюсь, але читаю. Продовжуйте!»

Що ж, дякуємо на доброму слові. Але поки немає інвестора, змінимо алгоритм подачі матеріалів: тепер вони оновлюватимуться раз на тиждень. Тим більше, що ми із перших днів заявляли, що «Кропивнгицький час-тайм» не новинний сайт.

Але уся ця історія підштовхує до невеселої думки: якщо ми, українці не готові платити за якісний контент, значить, будь-хто із великим гаманцем може зробити із нашими мізками усе, що захоче. Канали Медведчука і К цьому підтвердження. Будь-яка вискочка, типу ведучої там Діани, може заявити, що вона журналіст і має право на свою свободу слова. Тобто, має право брехати, сіяти зневіру і зневагу один до одного, кожного до себе, до своєї країни.

Підприємці не розуміють, що маючи лопату замість екскаватора (своє маленьке ЗМІ) вони ніколи не захистяться ні від чого.

Це нові думки? Не нові. І життя вчить уже нас гібридною війною, у якій інформаційний вплив на людей грає провідну роль.

А тим часом, ось номер картки, на яку ви можете перерахувати свою уречевлену підтримку, якщо вважаєте потрібною присутність сайту «Кропивницький час-тайм» у нашому загроженому інформаційному просторі.

4149 6293 9426 8072


Надрукувати   E-mail