Наша школярка здобула золото на міжнародній олімпіаді!

Нещодавно у ЗМІ з’явилась інформація, що третина українських школярів не змогли справитись із елементарними завданнями ЗНО із математики. Та, на щастя, є й добра новина: українська школярка Дарина Карпенко з Хмельницького, учениця клубу "АЛГОРИТМ" здобула золоту медаль на міжнародній олімпіаді з інформатики для дівчат EGOI-2021.

Ця міжнародна олімпіада планувалась як Європейська, але участь у ній взяли 156 учасниць-школярок з 43 країн світу, від США та до Японії та Нової Зеландії!!!

Це перша така олімпіада в історії, і Дарина приносить Україні ЗОЛОТО!

Це один з тих щасливих моментів, коли бачиш результати важкої праці своїх учнів, і вкладених в них часу та сил! Дарина йшла до цієї нагороди від 6-го класу, мала вже перемоги на Всеукраїнських змаганнях, бронзу на одному міжнародному змаганні, і тепер здобуває для себе і для України – золото!

Україна повна талановитих дітей!

Підтримайте їх хоча б добрим словом і теплими променями слави!

Відомими мають ставати не лише співаки та спортсмени, а й діти науки!

Адже це буде магнітом для тисяч нових дітей!

Андрій Попик

Тим часом Укрінформ повідомляє: 26 червня у Відні пройшов World Orchestra Festival, на якому Молодіжний симфонічний оркестр України (який створила Оксана Линів) здобув золото. У фестивалі брало участь поза 140 оркестрів із 33 країн світу. Оксана Линів отримала відзнаку в категорії "Видатна диригентка".


Надрукувати   E-mail