Наші в Держархіві

Кілька місяців тому багатьох здивувала звістка, що з директором обласного Державного архіву Олегом Бабенком не продовжили контракт. Він начебто належав до тих керівників, які, як кажуть, до місця. Активний, небайдужий, враховуючи обмежений бюджет установи, зумів відкрити кілька пам’ятних кімнат, став співавтором кількох видань, брав учать у презентаціях, умів привернути увагу суспільства до заходів, які відбувалися в обласному архіві.

На моє пряме запитання – у чому ж причина відставки, Олег Олександрович, у своєму стилі відповів ухильно: «Зробили пропозицію, від якої не можна відмовитись». Свою майбутню роботу він бачив у столиці, але що й де залишалось загадкою.

І ось новина: голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 2 червня представив колективу нового директора Центрального державного історичного архіву України (м.Київ) Олега Бабенка.

«Урядовий кур’єр» повідомляє, що у своїй промові Анатолій Хромов наголосив на пріоритетних напрямках розвитку архівної справи та нагадав, що архіви мають бути людиноцентричними, а також закликав колектив до плідної роботи. Олег Бабенко, подякував за довіру, поділився з присутніми своїм досвідом роботи та поінформував, що одним з головних завдань у своїй роботі вбачає розбудувати модерне інформаційне суспільство.

Олега Бабенка на посаду директора Центрального державного історичного архіву України призначено за результатами конкурсу».

Підозрюю, що потенціал Олега Бабенка у рамках обласних посад не був розкритий повністю, тож, нам не буде за нього соромно.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail