Не забудьте подарувати гарбузові парасольку!

Швейцарець Бенні Майєр приголомшив усіх, виростивши гарбуз вагою у 1056 кг. Поки ще ніхто у світі його не переплюнув, але ж немає межі для досконалості! 

Тим більше, що попереду змагання між гарбузами-велетнями! Усього місяць залишається до «ПОКРОВСЬКОГО ЯРМАРКУ» та конкурсу, що став улюбленим для відвідувачів цього велелюдного дійства: «Гарбуз-Велетень 2020».

Усі, хто виростив потенційного учасника змагання, мають зареєструватися. Початок контрольного зважування та вибір рекордсмена – 1 жовтня о 14.00. У кого гарбуз виявиться найбільшим, той отримає приз – 32-дюймовий телевізор.

Минулого року вага гарбуза-рекордсмена була 76 кг, попередній рекорд у 2016 році – 63 кг.

Є багато порад, як виростити гарбуз великого розміру. Але часу залишилось уже зовсім небагато. І спрацюють хіба що такі: дуже важливо захистити гарбуз від сонця – ультрафіолетові промені сприяють тому, що шкірка стає твердою, а це не дозволяє йому зростати далі. Для цього можна використати звичайну парасольку.

У спекотні дні поливати гарбуз треба під коріння, здійснювати полив краще у вечірній час. Для поливу краще використовувати воду, яка попередньо відстоялася.

Тож, вдалого змагання, панове гарбузи!


Надрукувати   E-mail