Не заради спорту – заради здоров’я!

Фі́тнес (англ. fitness, від англійського дієслова «to fit» — пристосованість, здатність до витривалості, бути в гарній формі) — це напрямок масової, спортивної й оздоровчої фізичної культури, який спрямований на покращення загального стану організму людини, його тренованість та здатність опиратись негативним впливам зовнішнього середовища. Це прості та комплексні вправи у музичному супроводі чи у визначеному такті, які допомагають корегувати форму та вагу тіла і дозволяють закріпити досягнуті результати.

Виділяють п'ять основних компонентів фітнесу: сила, витривалість, аеробні навантаження (серцево-судинна витривалість), гнучкість та загальна особиста гігієна (правильне харчування, розпорядок дня, відпочинок, особиста гігієна, гігієна навколишнього середовища та праці), що робить його практичною реалізацією науки «Валеології»

Фітнес, як спортивно-суспільна наука, виник в стародавні часи, і мав назву «фізична культура», який абсолютно жодним чином не торкався змагального поняття «спорт» і відповідав виключно за комплексний розвиток здоров'я, духовності, працездатності, ментальності та соціальності тієї чи іншої людини.

Паралельно, але окремо один від одного, розвивалися два типи фітнесу — європейський (після 1492 року — євро-американський) та східний.

В основі різниці систем фізичної культури Сходу та Заходу лежать відмінність менталітетів, філософій, національних особливостей, які відобразилися й у виборі фізичних вправ та технік, механізмів керування рухами.

Джерелами західного мистецтва руху були танці, які прийшли з ритуалів, з психофізичного досвіду архаїчної людини пізнавати свою сутність та лікувати себе й своїх одноплемінників. Також, задіяно тут раціональний функціональний підхід (фізичні вправи спрямовані на покращення фігури та зміцнення серцево-судинної системи).

У європейській системі фітнесу принциповою була та залишається естетика тіла, якій багато уваги приділяли та проробляли в Стародавній Греції та Стародавньому Римі, що яскраво прослідковується у мистецтві скульптури того часу.

На Сході фітнес розвивався більше як мистецтво руху (популярна зараз китайська система оздоровчих тренувань ушу з його різновидами, так само, як і система іншої східної фізичної культури — йога) — це філософія, ціла система стародавніх заповідей, наука про життя в єдності з природою, які тією чи іншою мірою пов'язані з медитацією.

Фітнес клуб «FITNESS HALL» запрошує на відкритий набір на заняття фізичною культурою жителів Кропивницького. Повірте, не тільки Вам нудно займатися спортом і фізичною культурою наодинці. Групові програми в клубі «FITNESS HALL» – це не тільки прекрасна фізична форма, але і весела компанія. Ніщо так не стимулює до активної фізичної діяльності, як спільні інтереси. Це – потужна енергетика і заряд позитивних емоцій! І головне, Ви – частина цього процесу! Ми пропонуємо більше спортивних комплексів, серед яких силові тренування з гантелями, функціональний фітнес для чоловіків та жінок, танцювальна аеробіка, степ-аеробіка, стретчинг, індивідуальні тренування. Групові заняття подарують Вам не лише відмінну фігуру, але і забезпечать прилив бадьорості, енергії і гарного настрою на весь день! Всі заняття проходять в теплому комфортному залі, який оснащено вентиляційною системою, переодягальнею з душем і всім необхідним обладнанням для занять, які проходять захоплююче, весело і під музику! Заняття проводить досвідченй тренер. Жоден відвідувач не залишиться без уваги!

Досить відкладати на потім! Будьте активні, стрункі та здорові разом з «FITNESS HALL». Контактний телефон: 0502242317 Чекаємо вас за адресою: м. Кропивницький, пров.Василівський 6 Інстаграм anna_shevchenko.7 Фейсбук Анна Шевченко "Анна Шева"

Відкрито набір на зайняття з фітнесу для всієї родини. Пропонуються індивідуальні тренування; групові; ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ФІТНЕС ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК; ТАНЦЮВАЛЬНА АЕРОБІКА; СТЕП-АЕРОБІКА; СТРЕТЧИНГ


Надрукувати   E-mail