Нова дорога, як вона є (ФОТО)

Днями відкрито нову бетонку, якою можна доїхати від Кропивницького до Миколаєва. Багато років цей напрямок був просто катастрофою для водіїв. Та й для пасажирів. Швидкість – черепашача. Та й як тут розженешся, коли на кожному кроці, чи то пак, метрі машина перевалюється із ями у яму.

І писали не раз про ту дорогу, і висміювали її, і кілька разів місцеві жителі буквально перекривали трасу, вимагаючи негайного ремонту. Врешті, це дало результат. І хоч не відразу – роботи велися ще минулого року, але нарешті – звершилось. Дорога є. І, як твердять спеціалісти, надійна, мінімум десять років не потребуватиме ремонту.

Правда, відразу ж після її відкриття, з’явились скептичні коментарі. Мовляв, місцями там треба ще об’їжджати, мало не вісім кілометрів.

І ось мій син їде з Одеси. Вже не вперше. І по тій трасі його «Рено-Меган» без втрат добратися не міг. Після такої поїздки треба було тисяч десять викладати на ремонт машини. Тож, змушений був їхати іншою трасою, витрачаючи більше часу і пального.

Цього разу була нова бетонка. Вона справді виявилась якісною і надійною. На більшій її частині ще немає розмітки. У одному місці робітники заробляли шви між плитами, але дорога – є! Тепер ми стали ближчими. – добиратися швидше.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail