Один з кандидатів на посаду ректора педуніверситету вважає, що заклад перетворюється на болото

Про це заявив у інтерв’ю CBN претендент на посаду ректора, кандидат юридичних наук, доцент Віталій Юрах.

Під час першого етапу виборів він сподівався на перемогу професора Валерія Радула, який, виходить, мав би перетворення університету на болото зупинити, чи принаймні уповільнити цей процес. Трохи дивне сподівання, адже Радул за майже два роки свого попереднього ректорства став відомий хіба тим, що чинив сваволю щодо студентів, не пускаючи їх на мітинги, і фактично був звільнений з посади достроково за порушення відповідних законів.

У господарському плані Віталій Юрах бачить за приклад досвід технічного університету, де під час зимових холодів приміщення закривали на місяці і студенти навіть без пандемії не мали змоги відвідувати заняття. Очевидно, у цьому досвіді не можна відкидати все: ближчий аналіз може показати і раціональні підходи. Але загальна тенденція, м’яко кажучи, видається трохи дивною.

До всього Віталій Юрах пропонує не забувати в університеті про російську мову, вважає перспективним навчання студентів-іноземців і скептично налаштований щодо можливого розвитку філологічного факультету. Цікава, контраверсійна позиція.

Що ж, вибори покажуть – болото педуніверситет, чи ні.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail