Ольга Сумська – в Олександрії

Днями в Олександрійському театрі подія – завітала народна артистка України, лауреат Шевченківської премії Ольга Сумська. Так сталося, що Ольга Вячеславівна приїздила до Олександрії, щоб зіграти колоритний персонаж – Раїсу Захарівну у спектаклі "Любов і голуби" (у відомому фільмі її відтворила Людмила Гурченко), що демонструвався на сцені ПК "Світлопільський" 11 лютого.

Обходячи приміщення відновленого театру, зіркова гостя була приємно вражена його красою, збереженням історичного стилю та вдалим поєднанням ретро й модерну. Директор театру Юрій Біланюк особисто запросив актрису відвідати олександрійський театр, щоб подарувати приємні спомини про дитинство та юність. Справа в тому, що Кіровоградська область, село Верблюжка – батьківщина батька актриси, народного артиста України, славетного українського актора Вячеслава Гнатовича Сумського. Тож, подорож до рідних місць завжди пов'язана із приємними хвилинами повернення у щасливе минуле.

Уукраїнська Роксолана розповіла про своїх батьків, про дитинство, про юність, про життєвий уклад на селі, незабутній запах хати-мазанки та сільської запашної картоплі. Поділилася гостя планами на майбутнє, і висловила бажання зіграти на сцені Олександрійського театру. Що ж, будемо вірити у щасливу зірку Ольги Сумської і що її бажання завжди збуваються.

Слід додати, що приїздила талановита актриса до Олександрії потягом, без свити та охорони. Може тому й має звання справжньо Народної...


Надрукувати   E-mail