Орда – і у нашому місті…

Сьогодні під час вечірньої повітряної тривоги разом з глядачами театру попрямували у сховище (що до початку війни було рестораном, адресу не вказуватиму). Те що ми там побачили... не шокувало, а просто ввело нас у ступор!

Спочатку склалося враження, що туди вже прилетіла ракета і все те, що ми бачимо – це наслідки!!!! Колись миле, чисте, затишне приміщення перетворилось на руїни, на це боляче дивитись!!! На жаль відео не передає всю картинку бо там немає світла, але....ми з ліхтариком обійшли всю територію аби зафільмувати й зробити фото!

Це приміщення дійсно було облаштованим для людей, стояли стільці, столи, м'які дивани, працював інтернет, по периметру були розташовані подовжувачі, аби більше людей могли заряджати свої гаджети, люди зносили ковдри, пледи залишали їх там...

Поки туди не почали приходити «гості», які понівечили стільці, стіни, меблі і таке інше! Після скарг там прибрали, привели до ладу, хоч уже без меблів та інтернету, але там можна було перебувати, та сьогодні знову наче ОРДА пройшла!!!

Скажу одне, з наслідків видно, що метою було не вкрасти та не винести щось, а просто ТРОЩИТИ!!! Видно, як просто ГАМСЕЛИЛИ ногами у стіни, обдирали штукатурку, розбили усі плафони, ВІДДЕРЛИ від стіни пакетники, зі стелі висять дроти, зняли з петель двері, які вели в якесь підсобне приміщення, де все розкурочено і стоять калюжі сечі, стільці, які стояли, аби людям було де присісти, просто розтрощили на частини, в декоративних віконечках побили скло, в люстру вставили шматок арматури і намагались відірвати від стелі, але, мабуть, зроблена на совість, чи хтось налякав.... Але не вкрали щось, не винесли, бо я б це ще якось зрозуміла, а просто БОМБИЛИ!!

Я була свідком двох ситуацій, коли прийшла в сховище і виганяла з підсобного приміщення, яке раніше було зачиненим, підлітків (як я зрозуміла, вихованців спортивної школи), оскільки ті почали виносити звідти кеглі для боулінгу. При тому з ними була доросла жінка (педагог або тренер не знаю)! Перед цим, за кілька тижнів, звернула увагу, як діти трохи меншого віку заїхали у сховище на велосипедах і ганяли по сховищу, і ніхто зі старших, з ким вони прийшли, не зробив зауваження!!!

І от, я дивлюсь на це все і думаю.... КИМ ТРЕБА БУТИ, АБИ ЦЕ ВСЕ ТВОРИТИ, АБО ІГНОРУВАТИ??? Наші хлопці їдуть захищати нас в саме пекло, а тут вдома..... якесь БИДЛО творить ХАОС!!!

Зрозуміло візуально, що це робота підлітків, то в мене питання до їхніх батьків: чого вони лазять вночі???? Чи вже забули про комендантську годину, чи може забули, що в країні війна???

Пояснюйте з маленького, цінуйте те, що є навколо, цінуйте працю інших, давайте починати з себе!!!

Олена Лісун


Надрукувати   E-mail