Пам’ятаємо наших героїв!

На Великодень дівчата з громадської організації "Яворина" завітали до Олени Степанок, дружини героя, полеглого у російсько-українській війні Володимира Степанка, щоби привітати зі святою Пасхою та побажати їй здоров’я, щастя, творчого натхнення та мужності.

Пані Олена живе у Кропивницькому, працює завідувачем відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею. До того ж вона очолює громадську організацію "Єдина родина Кропивниччини", яка об’єднує родини загиблих у війні з російським агресором, займається їхніми проблемами

Нещодавно на будинку, де жив герой російсько-української війни, свободівець Володимир Степанок разом із родиною, з’явилися дві меморіальні таблички: на честь нашого побратима Володимира та Сергія Сєнчева, який теж загинув на сході України. Обидва герої проживали в одному будинку.

У лютому 2016 року вулиця Червонофлотська за розпорядженням міського голови була перейменована на честь майора Збройних сил України, заступника командира 42-го окремого мотопіхотного батальйону територіальної оборони Володимира Степанка, який загинув при виконанні бойового завдання у січні 2015 року.

Кропивницька місцева організація ВО "Свобода" має намір ініціювати виготовлення нових адресних табличок на цій вулиці. 

Олена Скочко


Надрукувати   E-mail