Пед уже не пед

30 листопада наш педагогічний університет, а до цього педагогічний інститут, офіційно отримав назву — Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка.

Ректор університету професор Євген Соболь зазначив: «Університет лишається незмінним у частині фаховості, вимогливості і принциповості викладачів. У тому, що студенти будуть і далі отримувати ґрунтовні знання, абсолютно прикладні. Корисні в практичній діяльності. А от спектр спеціальностей, підходи до викладання, проходження студентами практики, пошуку роботодавців — зміняться. Уже змінились».

Це вже друге перейменування за останні кілька років. Попередня зміна – із Кіровоградського на Центральноукраїнський відбулася у березні 2017 року. Тоді ще суди розглядали позов купки опезежистів на чолі із сумнозвісним Ларіним, і у вищому навчальному закладі не посміли чи не захотіли з ідейних міркувань взяти назву Кропивницький, вибрали нейтральнішу.

Тепер же йдеться про нові спеціальності, зміну систем практик, новий підхід до пошуку роботодавців. Усе це, звісно, важче зробити, ніж просто змінити вивіску. Але – взявся за гуж, не кажи, що не дуж. Дай, Боже, нашому теляті вовка зїсти.


Надрукувати   E-mail