Педуніверситет: знову на ті самі граблі?

Учора з дев’ятої до п’ятнадцятої години у нашому Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка тривали уже другі вибори ректора. Перші, як відомо, восени минулого року результату не дали. Голоси розділились і навіть у другому турі жоден з кандидатів-лідерів – нинішній в.о. ректора Олег Семенюк і професор Валерій Радул – не змогли набрати достатню кількість голосів.

Отож, довелося вибори оголошувати вдруге. Цього разу кандидатів додалось. 

На манєжє всьо тє жє плюс два професори і два доценти

Голосування тривало у холі першого поверху навчального корпусу №5. У голосуванні брали участь усі науково-педагогічні та педагогічні працівники, обрані представники з числа не педагогічних працівників та обрані представники студенів.

І, схоже, сценарій повторюється. Лідери ті самі: Семенюк і Радул, обоє набрали рівну кількість голосів – по 147. Інші кандидати відстали далеко: Євген Соболь – пів сотні голосів, проректор Сергій Михида – 44 голоси, на п’ятірочку відстав від нього Євген Клоц – 39, Віталій Юрах та Ганна Дефорж здобули аж по шість голосів, ще троє виборців вирішили нікого не підтримувати, парочка бюлетенів недійсних.

Ну, що ж, знову другий тур? І знову граблями по лобі?

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail