Підтримати нашу бджілку, яка виконує «фантазії» волонтерів

Особисто я відчула на собі свій вибір і своє волонтерство ще в 2014 році – мінус 20 кг за три місяці, дякую коханому, що дбав про моїх дітей і про мене. Через 8 років уже 40 днів про нас, волонтерів, турбуються Дивовижні Люди. Особисто для мене і тих, хто поряд ці 8 років, то якесь диво, до якого важко звикнути і тим паче важко сприйняти.

Коли долучилася ще купа людей до нас і коли ти цілий день працюєш не піднімаючи голови – і тут раптом, чарівна панянка репетує – "Перерва на обід, Ми з України" – і це вже стає обрядом, а коли цей обід-обряд теплий та домашній, приготований нашою берегинею Ганною Багатновою, то це дійсно про турботу.

Ти мрієш про холодець – мрієш мовчки, бо часу просто на те не маєш, про новорічну шубу чи олів'є, голубці або перець фарширований.... І головне, щоб не ти цю смакоту готовила – і ти просто мрієш про маленький ковток з минулого життя...

І наша дивовижна Анюта просто виконує наші «фантазії», безцінні і важливі для нас, бо надають сили, натхнення і часточку провини, що ми "балувані"... На фото я є, просто в куточку і як завжди в телефонному режимі і про мене теж подбали)))

Анічка готує з продуктів, що їй передають, але багато чого купує і також постійно в неї працюють електроприлади і потрібне паливо.

Прохання підтримати нашу бджілку, нашу неймовірну ФЕЮ 5168 7422 3462 7275 Багатнова Ганна, чи продукти для неї привезти на Кропхаб.

Інна Колпак


Надрукувати   E-mail