Пішов четвертий рік літній дитині

Три роки тому дорослі досвідчені люди виявили бажання навчатися в університеті третього віку, який з їхньої ініціативи носить назву «Натхнення». На сьогодні кількість студентів збільшилася в 50 разів і нараховує близько 600 осіб.

Енергія, завзяття та бажання пізнати сучасне, згадати вже вивчене, спілкуватися і тримати руку на пульсі життя об'єднало людей поважного віку в команду однодумців. Вони мають право вибору – чим займатися, що вивчати, які факультети відвідувати.

За роки діяльності нашого університету він значно розвинувся. І це завдяки впровадженню в нашому місті проєкту "Громадський бюджет" та наполеглевості, зусиллям і самовідданості ректорату, науково-педагогічних працівників, студентів, магістрів, аспірантів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Небайдужість місцевої та обласної влади, депутатів, активістів, що підтримують діяльність університету «Натхнення», дають підстави сподіватися на реалізацію масштабних планів. Нехай мир, добро, злагода повсякчас сприяють культурному, спортивному і духовному розвитку, підвищенню освітнього рівня, збереженню та примноженню моральних цінностей, вихованню поваги до літньої людини.

Фаїна Позднякова


Надрукувати   E-mail