Півфінали перегонів того, що робить нас нацією

Мовні перегони… 23 квітня в актовій залі ОУНБ ім. Д,І. Чижевського знову було шумно і весело, бо ми грали 2-й півфінал. Кропивницький будівельний фаховий коледж і Олександрійський фаховий коледж культури та мистецтва. І знову українська мова і українська література, українська музика і трохи української політики в конкурсі капітанів.

І навіть наукові дискусії щодо множини в українській мові. А ще гра з глядачами, яку допомогли мені провести Андрій Курьян (ГО «ВПО України: Кіровоградщина», Андрій встигає поєднувати викладацьку роботу, громадську діяльність, а ще й різноманітні партнерські проєкти, ось для «Мовних перегонів» питання записав), Світлана Орел (до речі, пані Світлана та її «Кропивницький час-тайм», стали за час ігор і нашим інформаційним спонсором). Третє запитання прозвучало від Ольги Дубчак, головного редактора видавництва «Віхола», відомої авторки книжок про українську мову, яку я читала сама і рекомендую як фахівцям, яким це допоможе зробити уроки з мови цікавішими, так і тим, хто хоче більше дізнатись про правила і особливості української мови, та ще й з посмішкою і різними цікавинками. Призи за правильні відповіді – книжки, це традиція вже така.

Команди завзято і енергійно боролись за перемогу, зал завзято і енергійно їх підтримував, журі на чолі з Ольгою Кирилюк судило, ведуча вела…

Гроші порахували, всього – 1615 грн. у скарбничку бойових медиків. Лотерею розіграли. Було цікаво і пізнавально. А 30 квітня о 14.30, актова зала ОУНБ ім. Д.І.Чижевського: третій півфінал зіграють Кропивницькій інженерний фаховий коледж КНТУ і Кіровоградський медичний фаховий коледж ім. Є. Й. Мухіна. Підтримайте команди. І бойових медиків.

Ірина Гуцалюк-Згривець


Надрукувати   E-mail