Помиратимемо менше після 19-го…

У прогнозі вчених Національної академії наук України йдеться про те, що після піку нових випадків COVID-19 кількість смертей від коронавірусу ще зростатиме. Зниження летальних випадків варто очікувати з 19 квітня.

Згідно з аналізом науковців, зниження кількості випадків COVID-19 триває в більш ніж половині областей України. "Кількість нових госпіталізацій почала повільно знижуватись, але наповненість ліжок, забезпечених подачею кисню, все ще зростає. Поліпшення госпітальної динаміки очікується приблизно через два тижні", прогнозують науковці.

Про те, що епідемія COVID-19 в Україні починає йти на спад, стверджує і міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він заявив, що вже 10 днів у країні спостерігається спад захворюваності на COVID. А 13 квітня кількість виписаних із лікарень осіб на 22,8% перевищила кількість госпіталізованих. Міністр також каже, що за минулий тиждень до медзакладів потрапило на 2000 менше пацієнтів, ніж тижнем раніше. Окрім того, відбувається зменшення кількості інфікованих. 

Аналіз вікової структури інфікованих, госпіталізованих і померлих показав, що порівняно з осінньою хвилею, значних змін не відбулося. Також дані за вивченими зразками вірусу підтвердили, що в лютому дві третини всіх зразків виявилися британським штамом. Найбільш ураженими цим штамом вірусу були західноукраїнські області та Київ.

Нагадаємо, результати моделювання Київської школи економіки показують, що у першій половині 2021 року від COVID-19 може померти від 20 до 55 тисяч людей. 

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail