Повернусь з війни і розвиватиму Тойвоклуб

На Трійцю (Зелені свята) виповнилось дев'ять років, як заснована наша веслярська спільнота Тойвоклуб. Я вирішив заснувати його, бо любив туризм, річки, любив водити групи і ділитись своїми пізнаннями в краєзнавстві, історії, біології, екології і географії.

Найбільше вплинув на моє рішення, Євген Савранський, мій друг з часів студентських, чоловік який все своє життя присвятив розвитку спорту і спортивної журналістики. Саме, Женя взяв мене в мій перший сплав. Дякую, тобі, друже, і всім бажаю мати таких надійних друзів, як ти.

Саме, Євген Савранський з братом Дмитро Савранський допомогли мені організувати перший сплав, а Тетяна Маруженко допомогла зібрати першу туристичну групу. Велика подяка вам, друзі, за той перший сплав.

Першою водою стала річка Синюха (Сині Води) і маршрут від містечка Новоархангельська до містечка Вільшанка, що на заході Кіровоградської області.

Тойвоклуб став для мене не тільки способом життя, а пошуковиком, що звів мене з великою кількістю неймовірних, цікавих, інтелектуальних, активних, підприємливих, творчих, патріотичних людей. Спілкування з вами надихає, а ваша підтримка і допомога у важкі дні випробувань заряджає вірою в чудове майбутнє нашої України. Дякую вам.

Також окремо хочу подякувати, дружині Анастасії Романчук, що підтримувала завжди мій туристичний шлях гіда, допомагала водити сплави Дністром і готувала найкращі лікарські сендвічі, які ви так любите.

Mихайлo Петеліцький – за найкращі пункти прокату, мережу Каяк Каное Центр – цілі бази-хаби для організації веслувальних турів в Києві. Олександр Берестенко та Андрій Жигадло – за допомогу в проведенні сплавів нашими маршрутами на Дністрі і Дніпрі. Таня Kорнієнко – за надихаючі, яскраві малюнки створені для Тойвоклубу. Віктор Кучер із Заліщиків, за надійне плече в проведенні сплавів Дністром.

Також окрема і велика подяка Костянтину Кравченку, який допомагав і допомагає водити походи і прогулянки, зокрема вивів наші човники на прогулянку плесами протоки Десенка "Довкола острова Тризуб" в Києві – це перший наш тур з лютого 2022 року.

Величезна подяка нашим сплавним волонтерам і найактивнішим туристам, що підтримували і підтримуєте Тойвоклуб.

Мрію, що повернусь з війни і у вільній і соборній продовжу розвивати наш @Тойвоклуб.

Андрій Романчук


Надрукувати   E-mail