Про березовий сік

АТБ-Маркет по вул.Героів Украіни, де раніше був Фуршет, а позад нього скверик. Проходжу повз і бачу, як охоронці цього самого АТБ свердлять березу. Підійшла:

– Що ви робите?

– Сік добуваємо.

Я спочатку мирно пояснила, що для соку пізно вже, що не можна свердлити березу, бо вона потім засохне, що я громадський екоінспектор і т.д.

Чоловік не звертає на мене уваги і нахабо свердлить далі. Коли я викликала поліцію, почав на мене наїжджати, щоб я "покинула охраняєму територію", що "з посьолка Нового повипускали сумасшедших" і що він зараз цею дреллю "мені мозги просверлить". Ще кричав, щоб я брала відро і поливала цю березу, раз дощів мало і соку в деревах нема...

…Чекаю патруль поліціі. Сквер страшний. Поки тут був Фуршет, його ніхто не чіпав. А відколи тут АТБ – перерили, накидали будівельного сміття, обдерли гілки й кору на деревах. Через сквер тут проїжджають вантажівки.Тепер ще й берези добивають.

Поліція приїхала, з охоронцями поговорила. Вони представники охоронної фірми "Явір-2005". Насторожує, що туди беруть людей, які дозволяють собі говорити неправду. Охоронець пояснив поліції, мовляв, він міряв діаметр берези, а тут прийшла я, "больненька на голову" і стала кіпішувати незрозуміло чого. Як у дитячому садочку… Така от добре складена брехня, але я показала поліції фото, де він з дреллю...

Приємно, що миттєво відреагувала спецінспекція міської ради і спецінспектор Андрій Максюта провів розяснювальну бесіду з охоронцем. Сподіваюся, бажання випити березового соку у нього зникло.

Надія Паливода


Надрукувати   E-mail