Про петиції щодо Костенко: флюгер гарний, коли він крутиться на даху…

Перед вами, дорогі читачі, дві петиції. Два підходи до того, що відбувалось, відбувається і буде відбуватись в нашій країні. Два світогляди, які не перетинаються в жодному місці, ну, хіба що, стосуються однієї й тієї ж людини, начальника управління освіти Кропивницького Костенко Лариси Давидівни.

Я категорично за звільнення і за призначення іншої людини на цю вкрай відповідальну посаду в нашому місті!

Що таке освіта?.. Якими повинні бути вчителі і підходи до освітянського процесу, щоб росли дійсно нові люди – вільні, ініціативні, відкриті, розумні, щирі, відверті, правдиві, впевнені в собі і в тому, що вони роблять?!! Як мінімум, вони повинні самі такими бути! Тому, очолювати вчителів теж повинна така людина.

Що ж відбувається у нашому місті? Думаю, мені не треба розповідати вам про школи і садочки, до яких ходять наші діти... 20 років перебування на керівній посаді – це вже великий термін для визначення якості людини, це належне випробування її моральним цінностям і орієнтирам, на які вона рівняється...

Для мене найяскравішим фактом у цій всій епопеї є те, що на останніх виборах до органів влади, найбільше кандидатів у депутати від ворожої Україні дочки Партії Регіонів, а саме ОПЗЖ, було від освітян!!! Все – це вже вирок побудованій системі і її очільниці Костенко Л.Д. Вона повинна була піти у відставку ще тоді! І хто був у тому списку – директори, завучі, тренери, та й сам син Костенко. Чи слід далі говорити про орієнтири цієї людини?!

Поява другої петиції теж говорить багато про що... І ті дешеві випади про "купку невдоволених людей", які сидять біля комп'ютера і нічого не роблять, їй Богу, смішні.

Стосовно роботи Костенко Л.Д. з внутрішньо переміщеними особами теж виникає багато запитань... Її робота – це Освіта і освітянський процес. Це не "одобрямс", коли хочуть заселити цих людей до чергового садочка, це відстоювання цього садочка перед владою, бо ж у нього інше цільове призначення! Робота з переселенцями – це компетенція соціальних служб, а аж ніяк не управління освіти.

І слова з другої петиції, що "відкриття і функціонування цих гуртожитків (соціальних) є виключною заслугою Костенко Л.Д." у мене викликає ще більшу купу запитань. Перше – по скількох таких гуртожитках пройшлися із проханням підписати цю петицію?

Дивно, але є люди, які наодинці говорили іншим, що Костенко слід знімати, а на загал пишуть про те, що вона незамінна. Політика дипломатичної двозначності – погана політика. І флюгер гарний лише коли він крутиться на даху, та й то – не завжди...

Тетяна Бородіна

А тим часом Петиція «Висловлення недовіри та звільнення з посади начальника управління освіти Кропивницької міської ради Костенко Лариси Давидівни» на ранок 2-го лютого зібрала 465 голосів при потребі 450. Петиція «Висловлення подяки та відзначення начальника управління освіти Кропивницької міської ради Лариси Костенко» набрала 462 голоси.


Надрукувати   E-mail