Про силу спільності і важливість нашої історії

У галереї "Елисаветград" відбулася презентацію фотоальбому "Місто, яке пам'ятаємо".

Ось як анонсував його і поділився враженнями про презентацію ініціатор і організатор цієї події Микола Цуканов: «Фотоальбом – це витончений шлях подорожі в минуле нашого міста. Він відображає наші спільні спогади, красу та розвиток нашого рідного міста впродовж років. Ми впевнені, що кожен з вас відчує його захоплюючим та надихаючим. Ми зробимо невелику екскурсію через сторінки альбому, розповідаючи цікаві історії, які пов'язані з деякими фотографіями. (…)

Презентація фотоальбому "Місто, яке пам'ятаємо" стала незабутньою подією, яка залишила глибокі враження. Мене вразила кількість людей, які зібралися. Зал був наповнений енергією та теплом, і кожна людина, яка була тут, відчувала спільну любов до міста, яке нас об'єднує. Переглядаючи фотографії разом з іншими гостями, я відчував, як емоції переповнюють кожного з нас.

Фотоальбом "Місто, яке памятаємо" був справжньою подорожжю в минуле, яка оживила спогади про наше місто. Кожна фотографія була як вікно в історію, дозволяючи нам побачити, як змінилося місто з роками, але при цьому зберігає пам’ять про своє коріння. Ці фотографії не лише розповідали історію міста, а й відображали душу його жителів. Я відчував себе частиною великої спільноти, яка пишається своїм минулим і допомагає зберегти його в пам'яті кожного.

Дякую, дякую, дякую всім хто прийшов!! Ще раз вдяний меценатам – родині Хачатрян. Вдячний гостю з Миколаєва Анатолію Крутікову. Дякую за подарунки, які отпримав для майбутніх проектів!!!

Ця презентація не лише надихнула мене долучитися до збереження історії моєї рідної місцевості, але й нагадала, наскільки важливо цінувати та пам'ятати той шлях, який ми подолали, щоб стати тим, хто ми є сьогодні. Ця подія залишиться в моїй пам'яті надовго, нагадуючи про силу спільності та важливість нашої історії».


Надрукувати   E-mail