Прогнозна карта: ліжок може не вистачити

Як повідомляє «УП», нещодавно в Україні з'явилася карта медичного забезпечення. Її створили в компанії Youcontrol. Тепер аналітики представили додатковий інструмент ‒ прогноз захворюваності на COVID-19 в Україні.

В оновленні інтерактивної карти медичного забезпечення можна побачити тижневий прогноз захворюваності від коронавірусу за областями України. YouControl створив алгоритм, який вибудовує графіки потенційного поширення захворювань у кожному регіоні України.

Для наочності розробники використали сценарії поширення Covid-19 в трьох регіонах Італії — Ломбардії, Тоскані та Сицилії. Починається відлік після п’яти підтверджених випадків коронавірусної інфекції на 100 тисяч населення.

Якщо вірити карті, за тиждень – до 5 травня, у нашій області може бути 476 хворих на коронравірус. За оптимістичним сценарієм – 423, за песимістичним – 528. При такій кількості хворих потреба ліжок прогнозується 95. У нас же, як показує карта – 62. Обладнанням наша область забезпечена на 7,28 бала. Це середній показник по Україні.  


Надрукувати   E-mail