Путініст із Ставидел розплакався у прямому ефірі

Відомий російський актор Юрій Батурін, який родом із села Ставидла Кіровоградської області, відкрито підтримує війну Росії проти України, розплакався у прямому ефірі на пропагандистському телеканалі, згадуючи батьків.

Мама й тато путініста залишаються на Батьківщині і не приймають проросійську позицію сина. Він щиро не розуміє, чому став ізгоєм у власній сім'ї. Батурін вірить, що батьки після того жаху, який коїли російські окупанти в їхній країні, обов'язково приїдуть до нього в Москву. Слова актора процитувало пропагандистське видання kp.ru: "Мамо, я тебе дуже люблю. Я про тебе думаю щодня, про тебе, про тата… Мамо, все буде добре, не хвилюйся. Ти ще приїдеш до Москви з батьком, ми ще погуляємо, і я приїду в Україну, привезу свого сина, покажу йому всі ті місця, де я в дитинстві бігав босоніж", – видав у сльозах путініст.

Окремо артист звернувся до батька із проханням вплинути на категоричність матері. Батурін вірить, що батьки зможуть зрозуміти його фанатичне ставлення до путінського режиму та "руского міра". «Тату, на тебе одна надія. Я знаю, як мама реагуватиме на все і як вона реагує. Але ти ж знаєш, про що я думаю і що я говорю, і що я роблю і для чого. Ти людина, на яку я хотів би бути схожим», – резюмував Батурін.

За матеріалами ЗМІ


Надрукувати   E-mail