Ректором технічного університету може стати гуморист?

Трохи більш, як через тиждень у Центральноукраїнському технічному університеті обиратимуть ректора. Уже чверть століття цей навчальний заклад очолює людина добре відома і у наукових, і у громадських колах – Михайло Черновол.

Нещодавно він отримав звання академіка НАНУ. Академіків багато, але не всі – академіки

Його кандидатура теж серед претендентів на ректорське крісло, але стало відомо, що через вік і стан здоров’я від реальної боротьби за посаду він відмовляється. Але претендентів вистачає: Володимир Кропивний, Віталій Зайцев, Василь Сало, Олексій Васильковський, Володимир Зайченко, Олексій Смирнов та Роман Яковенко. Їхні програми – на сайті університету. Також і графік зустрічей на різних факультетах навчального закладу.

Зустрічі ці тривають ще із 26 жовтня. Дивно тільки, що у графі Роман Яковенко стоять суцільні прочерки. Кандидат не хоче зустрічатися зі своїми виборцями? А якраз зустрічі з ним могли б стати найцікавішими, бо Роман, крім того, що кандидат економічних наук і доцент, ще й автор кількох гумористичних збірок. Також він один з небагатьох науковців, які суху й недоступну багатьом мову економічної науки намагаються перекласти на доступні загалу поняття, публікуючи у ЗМІ статті соціально-економічної тематики.

Тим більше, щоб розібратися з проблемами ЦНТУ потрібне неабияке почуття гумору. Та, ясна річ, колектив обиратиме не гумор, а ректора.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail