Руки опустились…. Але люди надихають…

Тільки два місяці минає, як відома у краї родина Бердників перенесла тяжку втрату – смерть сина Віктора, офіцера нашого славнозвісного полку імені Святослава Хороброго. Незважаючи на біль втрати, і пані Тетяна, і пан Микола продовжують займатися волонтерством, допомагати нашим захисникам. Днями пані Тетяна опублікувала у ФБ своєрідний звіт:

«Нарешті зібралась з думками прозвітувати. Виконували замовлення для 38-ої бригади. У мене вже руки опустилися: щоденна праця виснажила і пропав інтерес до всього, та й байдужість людей не спонукає ні до якої роботи. І тут таке велике замовлення – медикам під Курахово потрібне все: постільна білизна, шкарпетки, шорти, спортивні брюки, подушки, футболки, бритвенні набори...

Я точно знаю, що ми вже все дома вигребли ще з 2014 року. Прийшли в офіс, і тут люди почали приносити величезними пакетами, привозити мішками, скуповувати в магазині і передавати. Тетяна з величезних двох подушок пошила чотири, а Олена Олександрівна проходила повз магазин і вирішила купити саме такі наволочки, які нам потрібні. Нашому здивуванню і щастю не було меж. Ми настільки були зайняті роботою, що забули і фоткати.

Тетяна закупила мішки, все спакували міцно, так, що хлопці, які допомогали вантажити, запитали: "Ви що, каміння туди наклали?" Все це ми перевантажили в Карлівці у бусик і водій Микола Миколайович відвіз на передову.

Дякую всім, хто разом зі ЗСУ наближає перемогу. Дякую вам за величезну підтримку, яка надихає для подальшої роботи і життя. Перемогу здобудемо разом. Слава УКРАЇНІ і її синам!»


Надрукувати   E-mail