Серед наших дітей – чимало геніїв

Українські школярі привезли 35 нагород із Всесвітньої олімпіади геніїв. З них 14 – почесні відзнаки, 9 – бронзові медалі. 7 нагород – це срібло, а 5 – золото. Конкурс проводили у США, у ньому взяли участь 47 українських дітей.

GENIUS Olympiad – це міжнародний конкурс екологічних проєктів, який щороку збирає понад 1500 учасників із 60 країн. Це – найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, який з 2011 року щорічно проводиться у Сполучених Штатах Америки. Він був заснований та організований Terra Science and Education, а його партнером є Рочестерський технологічний інститут. Це олімпіада, що дає змогу поділитися ідеєю, яка врятує світ від глобальної екологічної катастрофи! Вже більш ніж 10 років поспіль олімпіада допомагає неймовірним проєктам, аби їх почули світові наукові ком’юніті.

У 2021 році Україна першою в світі виборола право проводити національний етап «Олімпіади геніїв», а вже у квітні 2022-го МАН вперше провела GENIUS Olympiad Ukraine — першу у світі ліцензійну національну «Олімпіаду геніїв» та єдиний відбір учасників з України до участі у GENIUS Olympiad Global. Учасники всеукраїнського відбору Олімпіади геніїв отримали 130 почесних медалей: 125 бронзових, 24 срібних,

61 золоту медаль. 7 гран-прі. Ті учасники, що здобули гран-прі і золоті медалі, взяли участь у Міжнародному конкурсі екологічних проєктів «GENIUS Olympiad» у Сполучених Штатах Америки на базі Рочестерського технологічного інституту.

Учасники олімпіади презентували проєкти у шести категоріях: наука; бізнес; креативне письмо; мистецтво; робототехніка; короткометражний фільм. Здобули 35 нагород.

А дівоча збірна України з математики цього року здобула звання найкращої європейської команди на олімпіаді у Словенії.

За матеріалами ЗМІ


Надрукувати   E-mail