Шістдесят років у школі!

Отакий педагогічний стаж має Валентина Рядюшкіна, вчителька зі Слов’янська, яка нині проживає у нашому місті як переселенка. За іронією долі їй і жити довелося у стінах школи.

Вона – вчитель фізики й математики, 56 років працювала у школі, а ще чотири роки викладала в інституті, каже, що ніколи не могла подумати, що в 91 рік буде жити в школі як переселенець, що буде спати в класі, переробленому під гуртожиток. І що цікаво – їй там подобається. З багатьма дітьми вона подружилась, допомагає виконувати домашні завдання, шкільна колотнеча не дає їй впасти в депресію. Її підтримує наш Дім милосердя, очолюваний Володимиром Лебедєвим.

За його словами, пані Валентина, як живчик – завжди в русі, бадьора, любить і вміє пожартувати. Але у неї біда із зором: через стреси у неї утворилась катаракта, на одне око вона зовсім не бачить, на іншому – 70 відсотків зору. І з кожним днем пані Валентина бачить усе гірше й гірше, в неї з’явився страх що зовсім втратить зір.

Володимир Лебедєв збирав гроші, аби до Дня знань зробити вчительці подарунок: оплатити заміну кришталика. Якщо її зір поліпшиться, пані Валентина має намір займатися репетиторством.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail