Тест на диявола

Кремлівські карлики знову спромоглися заполонити собою увесь медійний простір, ганяючи, мов на цирковій арені, своїх зелених чоловічків. Світ завмер в очікуванні ядерного попелу на свою бідну голову, що цілком природно. Але оскільки у Всесвіті нічого не трапляється без причини, то варто цю ситуацію копнути глибше. Тобто розібрати її з езотеричної точки зору.

Так ось, у системі Таро є розділ під назвою «Психологічний портрет». Він унікальний тим, що дозволяє проаналізувати архетипи, які керують нашою персональною або колективною підсвідомістю. Один з його аспектів має назву – головна місія у цьому житті. І ось тут тримайтеся міцніше, оскільки планетарну задачу Росії визначає 15-й аркан… Диявол. Його почерк у поведінці кремлівських очільників (причому усіх епох) впізнати нескладно – маніпуляції людьми через підступні фейки, гібридні війни, принцип «розділяй і володарюй», шантаж, підкупи, приховане біснування «іхтамнєтов». Але оскільки йдеться саме про планетарну місію невгамовного сусіда, то простим обуренням на його адресу відбутися навряд чи вдасться. Тут потрібен особливий підхід. І ось чому.

Місія Диявола на Землі – виявити слабкі місця «підопічних», спокусити їх на публічне оголення своїх слабких місць і вдарити по найболючіших точках з тим, аби прихована свідомістю тінь показово вилізла на поверхню. Можна сказати і так: енергія 15-го аркана, немов рентгеном висвічує те, що заважає нам піднятися на вищий рівень свого еволюційного розвитку. Тобто місія Диявола – не пустити слабких і непідготовлених на ту висоту, з якої їм буде боляче падати.

Найменше б хотілося виступати у ролі адвоката російського дідька, але його кремлівські слуги справляються зі своєю задачею бездоганно. Далі можна довго описувати усю нашу чорноту, що вилізла на поверхню за сім років війни, проте її видно і так. Головне, що за цей час у суспільстві сформувалася патріотична більшість (сподіваюся, що саме більшість), яка розпрощалася на емоційно-психологічному рівні з совєцько-російським патерном і свідомо асоціює себе виключно з Україною. Чим менше ідеологічного болота у мізках, тим краще для майбутнього.

Але, на превеликий жаль, за це довге і далеко незавершене прозріння ми розплачуємося з Дияволом найдорожчим – життями наших кращих синів. І платитимемо далі, якщо виберемо залишатися «недодержавою». Цей московський ярлик прилип до нашого іміджу намертво і багато в чому таки схожий на правду. Втім, не варто забувати, що дідько не формує, а лише нещадно висвічує тінь, яку ми добровільно носимо у собі. То ж далі одне із двох – або ми свідомо поборемо її, або вона остаточно поглине нас.

Лариса Салімонович, нумеролог


Надрукувати   E-mail