Тортури над хворими мають бути заборонені!

Попри те, що я мрію про реальні терміни ув'язнення для лікарів, які тупо не хочуть призначати лікування хронічного болю, не зважаючи на страждання та благання пацієнтів, не зважаючи, що у нас тисячі, десятки тисяч (а, можливо, і сотні тисяч, а, можливо, і мільйони – ніхто їх не рахує, це нікому нецікаво) відчувають катування, тортури через неналежне надання (якщо чесно, просто ненадання) медичної допомоги. Життя таких людей, а йдеться про онкохворих, але й не тільки, їхнє життя до смерті КОЖНОЇ СЕКУНДИ – Є БІЛЬ...

Попри все це я маю сказати, що є люди, яким не байдуже! Є люди, які влаштовують конференції, які виступають на них. Ось днями була конфереція "PRO palliative: надія є?" (https://medac.in.ua/palliative). Моя шана всім, хто дотичний до цього!

Є люди, які попри ідіотів (сподіваюсь, що не садистів, а просто ідіотів) чиновників або керівників борються за пацієнта та за якість його життя.

Хочете реальну цитату з реального листування з колегою сьогодні? Тримайте: "Зате пацієнт помер без болю..." Ще раз: ЗАТЕ ПАЦІЄНТ ПОМЕР БЕЗ БОЛЮ! Шоб ви знали: У МЕНЕ Є І ТАКІ КОЛЕГИ!!!

Я не вкажу імені, навіть не сподівайтесь. Просто знайте, далеко не всім в цій країні наплювати на біль пацієнта! Навіть, якщо начальство незадоволене.

Шановні... Ні, зовсім не шановні, садисти, які мають посади, ригалії та інші можливості робити ваші чорні діла. Просто знайте. Є вже пацієнти, які знають, як відстоювати свої права. Є вже лікарі, яким не байдуже. З часом ми зможемо досягти того, що в Україні тортури та катування будуть ПО ФАКТУ забороненими та неможливими. За ці злочини буде невідворотне покарання.

Ви поки що можете ще знущатися над пацієнтами. Але впевнений, це ненадовго. Пацієнти не дадуть спокою чиновникам та владі. А небайдужі лікарі підтримають пацієнтів.

Андрій Гардашников


Надрукувати   E-mail