Твердолобий підхід і бюрократія – такі ж самі вороги нашої перемоги

Дмитро Лінько – екснардеп, заступник голови Кіровоградської обласної ради. Він буквально з другого тижня повномасштабної російсько-української війни пішов до ЗСУ. Був серед тих, хто звільняв Київщину. Сьогодні він теж у лавах української армії і не може не помічати заскорузлості та бюрократії, що заважають нашому просуванню до перемоги:

«Повний бардак з підбором кадрів до ЗСУ. Не хочеться писати про чергову зраду чи зашквар, але коли я бачу відеозвернення нитиків, які ниють що їх закинули кудись і вони не хочуть воювати, просто не можу мовчати.

До армії через військомати та до ТРО набрали велику кількість людей, які не мають жодного бажання воювати. Вони прийшли з власних мотивів (отримувати зарплату, відсидіти війну в тилу, поїдаючи тушонку).в деяких підрозділах цілими ротами лягають в госпіталі аби тільки їх не відправляли на передову. Перед цим не забувають обдзвонити волонтерів і ще й попросити домоги.

При цьому оформити вмотивованих бійців з досвідом, особливо у сформовані групи, зараз вкрай важко. Доходить до абсурдного. Хлопці, які сидять на передку, мають проходити ВЛК. При цьому ця довбана ВЛК ніде не працює. Може, ще хабар заплатити за те, шоб піти служити?!

Твердолобий підхід і бюрократія – це такі ж самі вороги нашої перемоги. Або треба привести до тями всі ці тилові штаби, або нерви не витримають…»


Надрукувати   E-mail