Творчість проти вірусу

Те, чим займається Наталія Євладенко, приклад не лише самозайнятості під час карантину, а творчого підходу до життя загалом.

Донедавна пані Наталія була відома як дизайнерка вишуканих прикрас та аксесуарів із епоксидної смоли, сухих квітів і трав. Це і великі, і маленькі об'ємні композиції. Її оригінальні вироби користуються попитом як в Україні, так і за її межами. Цією справою вона захопилася десять років тому, коли пішла у декретну відпустку. І вже за кілька років стала неперевершеною майстринею. Її колекції використовує для показу нових видів одягу одна з відомих торгових марок.

Однак цьогоріч обдарована кропивничанка відкрилась для нас і як кондитер! Нещодавно вона успішно закінчила дистанційне навчання в онлайн-школі з кондитерії. Пані Наталія і в цій справі виявляє себе як талановита, дотепна, працьовита особа. І до кожного замовника має індивідуальний підхід. Вона дбає не лише про якість продукту (часто її вироби мають гіпоалергенну основу), але й про вишукану оригінальну форму. Тобто і в кондитерії майстриня знайшла свій стиль, свій почерк. Її медяники та пасочки – найкраще тому підтвердження. Переконайтеся самі!

Любомир Романов


Надрукувати   E-mail