У КРЕПі №3 хочуть, аби завалився будинок?

Смердюча рідина з каналізації тече прямо у підвал будинку, що по вулиці Андріївській,16. Такий жахливий стан, за словами мешканців будинку, триває уже майже місяць!

Вони пояснюють, що труба, яка йде із підвалу до каналізаційного люка, забилася та тріснула, і усі нечистоти безперешкодно виливаються прямо у підвал, а далі під дім. На місці пошкодження у асфальті, покладеному лише минулого року, утворилася глибока яма, що з кожним днем більшає.

Ця аварійна ситуація виникла майже місяць тому, 27 березня. Аби відразу покласти їй край, викликали аварійну службу, яка порадила звернутися до КРЕПу №3, у обов’язки якого входить ремонт каналізаційної мережі, – розповідає мешканка будинку Юлія Волошина. – Ми неодноразово зверталися до цього ремонтно-експлуатаційного підприємства, але його керівництво не реагує на наші звернення. Крім цього дзвонили на гарячу лінію міського голови. Нам відповіли, що роботи з ремонту каналізаційної мережі передбачені протягом другого кварталу цього року.

Але ж яма, що утворилася біля під’їзду, уже вдвічі збільшилася! А це загрожує безпеці життя сусідів, особливо дітей та людей похилого віку. Вони можуть потрапити у яму-пастку та покалічитися. Смердюча рідина безперервно заливає фундамент будинку, отож, можуть пошкодитися та осісти стіни. У дворі та у квартирах постійно стоїть сморід, будинок може стати розсадником різноманітних інфекцій. Мало нам коронавірусу?

Ми обурені бездіяльністю КРЕПу №3, який не реагує на усі наші звернення, та просимо допомоги у керівництва міста поки наш будинок ще не завалився!


Надрукувати   E-mail